Асистент производствена дейност и логистика с италиански език

АСТРЕЯ е компания в сферата на Човешките ресурси. Целта ни е да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като им осигурим удовлетвореност.

За един от нашите клиенти – търговска компания лидер в производството на първокласни дамски чанти – търсим Асистент Производствена дейност и Логистика в гр. Пловдив.

Задължения и отговорности:
* проследяване на поръчки от клиенти и тяхното въвеждане;
* поддържане на връзка с началник производството, както и отговорник на готова продукция;
* поддържане на връзка с клиентите.

Изисквания към кандидатите:
* италиански език на говоримо и писмено – B2 ниво;
* добри познания и опит с работата с Excel;
* висше образование – ще се счита за предимство;
* административен опит и опит в производството - ще се счита за голямо предимство.

Нашият клиент предлага:
* много добри условия на труд;
* увеличение на трудовото възнаграждение при показани резултати;
* приятна и стабилна работна среда.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата MV_APD).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Кандидатите не дължат такса за извършените услуги!

Всички предоставени от Вас лични данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. (Astrea MT Ltd. – reg. No. 1578, exp. 10.04.2018 from MLSP).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Италиански език

Образование:

Ние предлагаме

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Пловдив

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

15.12.2017

Организация:

Астреа МТ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Астреа МТ ЕООД може да получите ТУК