ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК

Поликонтакт търси за свой клиент, голямо и проспериращо холдингово дружество -Технически сътрудник.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:

Да има Висше образование и опит в сферата или сходна на нея длъжност минимум 1 година.

Висока езикова култура.

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да владее говоримо и писмено НЕМСКИ И АНГЛИЙСКИ език.

Да притежава ВИСОКА компютърна грамотност при работа с Word, Excel, Power Point,Outlook, Internet и др.

Комуникативен, креативен, инициативен, тактичен, мотивиран, организиран, с високо чувство на отговорност и самодисциплина при изпълнение на задачите.

Да умее да работи в динамична среда и да завършва задачите в уговорения срок.

Висока степен на отговорност при изпълнение на задачите.

Да умее да комуникира с хора от всички равнища.

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Организира, контролира и координира графика след предварително допитване, насрочените работни срещи на собственика.

Извършва подготовка и координация на вътреши/външни заседания и работни срещи провеждащи се от Висшето ръководство на Холдинга.

Оказва съдействие при разпределяне на постъпилата кореспонденция чрез, телефон, електронна поща и документация.

Отговаря компетентно и с актуална информация на постъпили запитвания от клиенти, конрагенти, външни заинтересовани страни, или пренасочва разговор към компетентни служители от Холдинга.

Отговаря на запитвания и искания за информация и документация от дейността на Холдинга с висока степен на тактичност, дискретност и поверителност.

Координира, контролира и разпределя към заинтересованите отдели входяща/изходяща кореспонденция, като следи за нейното срочно изпълнение.

Разпределя, съхранява, сканира, архивира входяща/изходяща документация на електронен и хартиен носител касаеща дейността на Холдинга.

Изготвя документация за вътрешни и външни заинтересовани страни на /писма, справки, списъци, електронна поща/.

УСЛОВИЯ НА РАБОТА:

Пет дневна работна седмица 8,30-17,30ч. / с готовност на по удължено работно време, при необходимост и ако ситуацията го изисква/

ОТЛИЧНО нетно трудово възнаграждение.

Дългосрочен ангажимент с възможност за професионално развитие.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО автобиография със снимка
Документ доказващ владеенето на чуждите езици.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи, след което кандидатите отговарящи на изискванията ще бъдат поканени на интервю.Кандидатури, които не отговарят на изискванията посочени в обявата няма да бъдат разглеждани.

За допълнителна информация: 052/601-601, 0888 833 363

Лиценз на Поликонтакт 1702/17.03.2014г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1500 лева на месец

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

град Варна 9002, район "Одесос", бул. "Приморски" № 131

Дата:

09.01.2018