Административен секретар (по заместване) за гр. София

Описание

Основни задължения:
Осигурява техническо и административно подпомагане на директора на дирекцията;
Приема и предава съобщения по телефон, факс, електронна или обикновена поща;
Подпомага планирането и организирането на работното време, срещите и заседанията на директора на дирекцията;
Отговаря за воденето на кореспонденция;
Разпечатва и размножава документи в рамките на дирекцията;
Отговаря за завеждането и съхранението на нормативните документи на дружеството, следи валидността им, отговаря за архивирането им.

Изисквания:
Висше образование – бакалавър;
Опит на подобна позиция – приблизително 3 год.;
Добра компютърна грамотност – Microsoft Word, Excel;
Шофьорскa книжка „В” категория;
Отлични организационни умения.

Позицията е по заместване!

Място на работа
гр. София

Моля, изпращайте Автобиография с посочен Реф.№CRAS/Sf-124
Краен срок за подаване на документи: 01.08.2018г.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Информираме Ви, че “ЧЕЗ БЪЛГАРИЯ“ EАД като администратор на лични данни ще обработва, използва и съхранява предоставените от Вас лични данни за целите на осъществяване на подбор по настоящата обява и за времето, необходимо за провеждане на процедурата, като гарантира опазването им в тайна от трети лица. „ЧЕЗ БЪЛГАРИЯ“ EАД може да предостави личните Ви данни на трети страни, само когато има такова задължение по силата на специална законова разпоредба. Всяко право по отношение на Вашите лични данни е гарантирано и може да бъде упражнено в съответствие с изискванията на приложимата законова уредба.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Проект

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

01.08.2018

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК