ОФИС СЪТРУДНИК със спец. „ЗДРАВЕН МЕНИДЖМЪНТ“ на 6 или 8 часа

"ПОЛИКОНТАКТ" търси ОФИС СЪТРУДНИК със спец. „ЗДРАВЕН МЕНИДЖМЪНТ“ на 6 или 8 часа

Позицията е подходяща за студенти или като допълнителна работа в интервала 20:00 - 04:00 часа

Отговорности:
- телефонни разговори, коресподенция и обработка на служебна документация, свързани с дейността на компанията
- работа със специализиран софтуер

Изисквания:
- икономическо образование специалност „Здравен мениджмънт“
- готовност за работа в смяна - понеделник-петък от 20:00 -04:00 часа
- много добър английски език - писмено и говоримо
- опит на позиция, свързана с директен контакт с чуждестранни клиенти и професионални интереси в сферата на медицинските услуги е предимство

Личностни качества:
- отлични комуникативни умения и способност за работа в екип
- позитивна, отговорна и добре организирана личност
- инициативност и висока мотивираност

Компанията предлага:
- дългосрочна заетост
- въвеждащо обучение и възможност за професионално развитие
- много добро възнаграждение и социални придобивки

Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на посочените изисквания, изпратете Ваша подробна автобиография със снимка. Консултант от фирмата, ще се свърже с одобрените по документи кандидати и ще проведе интервю.

Предоставените от Вас лични данни подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.
Лиценз на „ПОЛИКОНТАКТ” ЕООД: 1702/17.03.2014 год.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 500 до 1000 лева на месец

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

град Варна 9002, район "Одесос", бул. "Приморски" № 131

Дата:

18.01.2018

Организация:

Поликонтакт ЕООД
Агенция за подбор на персонал