СПЕЦИАЛИСТ - ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ - 5 ЧАСА/ДЕН

Поликонтакт“ търси СПЕЦИАЛИСТ - ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ - 5 ЧАСА/ДЕН

Изисквания:
- ОПИТ МИНИМУМ 2 ГОДИНИ В ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ за различни сфери на дейност и йерархични структурни нива
- диплома за висше образование в областта на човешките ресурси
- предимство владеене на английски език - писмено и говоримо
- свободна работа с MS Office
- комуникативност, организираност и аналитичност

Отговорности:
- активно участие в различните процеси по създаване и разпространение на обяви за различни работни позиции
- селектиране по документи и провеждане на срещи с кандидати, използвайки различни методи и видове събеседвания
- изготвяне на различни справки, свързани с подбора на персонал

Допълнителна информация:
- работно време - 5 часа/ден
- мотивиращо възнаграждение

Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на посочените изисквания, изпратете Ваша подробна автобиография със снимка и Мотивационно писмо. Консултант от фирмата, ще се свърже с одобрените на база приложени документи кандидати и ще проведе интервю.

Предоставените от Вас лични данни подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.
Лиценз на „ПОЛИКОНТАКТ” ЕООД: 1702/17.03.2014 год.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

град Варна 9002, район "Одесос", бул. "Приморски" № 131

Дата:

18.01.2018

Организация:

Поликонтакт ЕООД
Агенция за подбор на персонал