ОФИС ОРГАНИЗАТОР С ОТЛИЧЕН АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

"ПОЛИКОНТАКТ" търси позитивна, амбициозна и комуникативна личност с желание за развитие в дългосрочен план за компания с международно участие за позицията ОФИС ОРГАНИЗАТОР С ОТЛИЧЕН АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

Изисквания:
- ОТЛИЧНО ВЛАДЕЕНЕ НА АНЛИЙСКИ ЕЗИК - завършено средно образование Езикова гимназия, предимство Английска Филология
- опит не се изисква, като предимство - работа в чуждестранна компания и/или обучение в чужбина
- позицията е подходяща за студенти, за предпочитане с икономическа специалност
- умение за работа в динамична среда
- желание за интензивна работа с клиенти

Отговорности:
- извършване на организационна и координационна дейност между отелните звена в компанията
- обслужване на клиенти
- обработка на входяща/изходяща кореспонденция
- изготвяне на различни справки, анализи и отчети

Допълнителна информация:
- въвеждащо обучение
- професионално развитие и дългосрочна ангажираност
- мотивиращо възнаграждение и допълни придобивки

Начин на кандидатстване:
Първоначалният подбор ще се извърши по документи - актуална автобиография със снимка и мотивационно писмо - e-mail: contact6@polycontact.com. Одобрените по документи кандидати ще бъдат уведомени за последващо интервю.

Предоставените от Вас лични данни подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.
Лиценз на „ПОЛИКОНТАКТ” ЕООД: 1702/17.03.2014 год.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Профил:
Икономически

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 500 до 1000 лева на месец

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

град Варна 9002, район "Одесос", бул. "Приморски" № 131

Дата:

08.02.2018