Административен сътрудник в офертен отдел

Описание

Ако имате административен опит...
Държите на отговорността и коректността...
Имате или искате да придобиете опит в изготвянето на оферти и ценообразуване...

То може би сте точният човек за позицията Административен Сътрудник в Офертен отдел.

Ейч Вижън търси правилния човек за компания, лицензирана за производство на индустриални, гаражни и пожароустойчиви врати.
Водеща фирма за производство, доставка, монтаж и сервиз на:
- Промишлени и гаражни врати;
- Бързи врати;
- Логистично оборудване - претоварни рампи и изолиращи клетки;
- Промишлени врати;

търси да назначи Административен Сътрудник в Офертен отдел.

Задължения:
- Изготвяне на оферти и ценообразуването им в специализирана софтуерна програма;
- Комуникация с доставчици и чуждестранни партньори;
- Следене и оформяне на цялостната документация по всяка поръчка;
- Познаване на предлаганите продукти и консултиране на клиенти;
- Всякаква допълнителна дейност произтичаща от нуждите на отдела;

Изисквания:
- Висше образование (техническо образование се счита за предимство);
- Много добра компютърна грамотност: MS Office, Internet, както и друг специализиран софтуер;
- Техническа грамотност;
- Добро владеене на английски език;
- Предишен опит на подобна позиция се счита за предимство;

Ако обявата Ви е заинтригувала, кандидатствайте като ни изпратите актуално CV с реф. № Admin_01
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.
Ще бъде направен контакт само с предварително одобрените кандидати.

"Ейч Вижън" ЕООД /Лиценз № 1676 , 27.01.2014 г. - 27.01.2019 г. от МТСП/

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Дата:

12.02.2018

Организация:

H-Vision

Детайли за организацията:

Повече информация за H-Vision може да получите ТУК