Асистент на Финансов Директор

За наш клиент, утвърдена търговска компания, търсим да наемем амбициозен, отговорен и мотивиран специалист за позицията:

Отговорности:

Подпомага работата на финансовия отдел и финансовия директор;
Води кореспонденция с български и чуждестранни контрагенти;
Координира информационния поток между служители, клиенти и ръководителя;
Организира и поддържа документооборота;
Събира данни и подготвя периодични, специални и текущи справки и отчети;
Участва в проектите на отдела с административни и организационни задачи

Изисквания:

Висше образование /Бизнес администрация/;
Професионален опит на сходна позиция е предимство;
Много добро владеене на английски език - писмено и говоримо /C1 по ЕЕР/;
Много добра компютърна грамотност;
Комуникативност и организираност;
Умение за работа в екип;
Желание и готовност за учене

Компанията предлага:

Конкурентно и мотивиращо възнаграждение;
Фирмено обучение и възможности за повишаване на квалификацията;
Отлична атмосфера и условия на труд в млад и динамичен екип;
Възможност за развитие в утвърдена компания

Ако позицията представлява интерес за вас, моля, изпратете автобиография.

Всички данни, предоставени от вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Регистрация в МТСП No 1557/06.03.2013 валидна до 06.03.2018 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Бизнес администрация

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ж.к. Хладилника, Орел No 8, ет. 2, ап. 10

Дата:

14.02.2018