Специалист подбор на персонал с немски език

“Top Skills Recruitment” е българска агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в сферата на изнесените услуги. Нашият екип се състои от млади и комуникативни хора с различни езици. Мисията ни е да помагаме на нашите кандидати със съвети за професионалното им бъдеще и да се движим с тях по пътя към най-добрата кариерна възможност.

Tърсим динамичен и амбициозен човек за нашия офис в Благоевград. Ще се радваме, ако има желание да се развива в сферата на човешките ресурси и говори свободно немски език.

Това са отговорностите:
- Валидация на немски език
- Публикуване на обяви за работа в различни сайтове
- Организиране и провеждане на интервюта с потенциални кандидати за работа
- Преглед на кандидатури и подбор на подходящи кандидати
- Попълване на базата данни
- Провеждане на работни срещи с нашите клиенти

Разбира се имаме и изисквания към кандидатите:
- Отлично владеене на немски език
- Добро владеене на английски език
- Отлични умения за работа с компютър - Microsoft Office
- Интерес към човешки ресурси, психология, маркетинг или бизнес развитие
- Отворено съзнание и международна насоченост
- Много добри комуникативни умения
- Умения за работа в екип

Какво предлагаме:
- Възможност за развитие в сферата на човешките ресурси
- Приятна работна атмосфера
- Обучения свързани с повишаване на квалификацията
- Работа с утвърдени специалисти в областта на Човешките ресурси
- Бонус система
- Стандартно работно време от понеделник до петък (от 9.00 до 18.00)

Ако се разпознавате в това описание, изпратете ни своята автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Лиценз за подбор на персонал за България № 2399 / 15.11.2017
Лиценз за администриране и защита на личните данни № 432025 / 23.10.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Човешки ресурси
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Благоевград

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

15.02.2018

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК