СПЕЦИАЛИСТ ТРЗ И ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ

СИКО - С ООД е лидер на пазара в търговията на едро и дребно с продукти за обзавеждане на баня и кухня, строителни материали, паркети и ламинати. Продуктовата гама обхваща стенни и подови покрития, плочки, санитарен фаянс, смесители, мазилки, бои, лепила, изолации. Търсим да назначим отговорен и способен човек за длъжността СПЕЦИАЛИСТ ТРЗ И ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ.

Основни функции и задължения:
1. Участва в подбора за различните позиции;
2. Администрира процесите по назначаване, преназначаване и освобождаване на персонал
при стриктно спазване на действащото законодателство и вътрешнофирмената политика.
3. Поддържа в изряден вид трудовите досиета.
4. Администрира дейностите по заплащане на труда.
5. Изготвя и актуализира всички необходими вътрешни документи, касаещи персонала.
6. Изготвя и подава в срок на необходимата информация към ТП на НАП, НОИ,
Инспекция по труда, НСИ, Агенция по заетостта;
7. Организира и поддържа вътрешнофирмената комуникация със служителите на фирмата.
8. Следи за спазване на разпорежданията на ЗБУТ. Попълва редовно книгите за начален и периодичен инструктаж;
9. Обработва графици за сумарно изчисляване на работното време и присъствени форми за месеца;
10. Обработка на пътни листи, осчетоводяване на горивата;
11. Консултира работодателя и предлага решения по трудово-правни казуси.

Очакваме от Вас:
- Висше образование – счетоводство, икономика или друго релевантно образование;
- Опит на подобна позиция;
- Опит в работата с ОМЕКС и Геокон е предимство;
- Отлично познаване на действащото трудовото, осигурително, данъчно, счетоводно
законодателство;
- Комуникативност и умение за работа в екип;
- Добра компютърна грамотност;
- Отговорно отношение към възлаганите задачи;

От нас можете да очаквате:
- Работа в престижна компания и динамична среда;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Трудов договор и реални осигуровки;
- Коректност в трудовите отношения;
- Възможност за развитие;

Ако настоящата обява представлява интерес за Вас, моля изпратете CV с посочен телефонен номер за обратна връзка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под защита по смисъла на ЗЗЛД. Задължаваме се да ги съхраняваме и да не ги разпространяваме под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Човешки ресурси
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София , ул. Неофит Бозвели 14

Дата:

17.02.2018

Организация:

Сико-С ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Сико-С ООД може да получите ТУК