Специалист Човешки Ресурси- София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш клиент, водещ производител на интелигентни решения за отопление, търсим мотивиран кандидат, които да се присъедини към екип от професионалисти на позиция:

Специалист Човешки Ресурси

Отговорности:
- Отговаря и управлява цялостния процес по подбор на таланти в компанията;
- Активно участва в разработването и прилагането на стратегия за привличане на кандидати;
- Участва активно в процеса по първоначално въвеждане (on boarding) на нови служители;
- Интересуваш се и следи тенденциите и добрите практики в областта на човешките ресурси, свързани с методи на подбор, привличане и оценка на кандидати;
- Комуникира със служителите и техните ръководители във връзка с настоящето им представяне и последващо кариерно развитие;
- Провежда изходящи интервюта със служители и предлага решения за задържането им;
- Консултира ръководителите при изготвяне на графици, присъствени форми и други документи, свързани с трудовите отношения;
- Изготвя справки и анализи, свързани с основните си задължения и при поискване;
- Следи за правилното прилагане на всички политики и процедури в областта на човешките ресурси;
- Спомага планирането и организирането на тиймбилдинги и различни корпоративни събития.

Компанията предлага:
- Възможност за реализация в стабилна компания и разпознаваем бранд;
- Отлични условия за работа и сплотен екип;
- Предизвикателни проекти, динамика и възможности за развитие;
- Конкурентно възнаграждение и пакет от социални придобивки;
- Допълнителни годишни бонуси при отличителни резултати;
- Обучения, съобразно личните и професионални цели.

Изисквания:
- Висше образование;
- Минимум 2 години професионален опит в областта на човешките ресурси и подбор на персонал;
- Отлична компютърна грамотност - MS Office;
- Владеене на английски език писмено и говоримо;
- Познаване на нормативните актове в българското трудово и осигурително законодателство;
- Увереност, открита комуникация и професионално отношение към кандидатите за работа и колегите в компанията;
- Внимание към детайлите и позитивно отношение към промяната;
- Креативна и динамична личност със стремеж към постоянно усъвършенстване на знанията и уменията.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Администрация
Човешки ресурси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

14.06.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК