Електроинсталатор- Варна

Във връзка с разширяване на дейността на наш клиент, дружество специализирано в слаботокови и електрически сградни инсталации, търсим да назначим Електроинсталатор.

Основната дейност на компанията е изграждане и поддържане на електрически инсталации в корпоративни сгради, административни офиси и банки.

Задълженията на позицията включват:
Изграждане на кабелни трасета и окабеляване;
Извършване на монтажни дейности при инсталиране на електрически компоненти;
Монтиране на оборудването на електрически инсталации: системи за контрол на достъпа, СОТ, видеонаблюдение, оповестяване.

Изисквания към канидидата:
Опит на подобна позиция – 3г.
Познания по отношение на изграждане на ел. мрежи, структурни кабелни системи и други слаботокови инсталации;
Документ за трета квалификационна група по електробезопасност;
Средно образование;
Шофьорска книжка – категория Б.

Компанията предлага:
Постоянен трудов договор с реални осигуровки;
Отлично възнаграждение с възможност за бонуси;
Ваучери за храна – 60лв. на месец;
Стандартно работно време: Понеделник – Петък 8:00 – 17:00;
Работно облекло;
Обучение.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, ще очакваме актуалното Ви CV.

Услугите на са напълно конфиденциални и безплатни за кандидатите!
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Електроника и Електротехника

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

16.06.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК