Стажант предварителен подбор на персонал- София

Описание

Стажант предварителен подбор на персонал

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За младия ни и амбициозен екип „Временна заетост и Аутсорсинг“ в град София, търсим позитивно настроени и целеустремени кандидати за позицията:

СТАЖАНТ

Какво ще правиш?

Ще ни помагаш в ежедневните задачи:

Публикуване на обяви, използвайки разнообразни канали;
Предварителен подбор и телефонни интервюта на кандидати;
Организиране на срещи с кандидати и работодатели;
Координиране на проекти и комуникация със служители;
Активна работа със специализиран софтуер и база данни за набиране на персонал;
Административни дейности, според необходимостта по проекти;

Дали си подходящят кандидат?

Ако си комуникативен, амбициозен и не се боиш от предизвикателствата;
Ориентиран си към постигане на резултати в конкурентна среда;
Имаш силно желание да се развиваш в сферата на човешките ресурси и подбора на персонал;
Работиш уверено с Word и Excel;
Имаш добро ниво на английски език;
Активен шофьор си (предимство);

Защо да избереш нас?

Нашият стаж ще ти даде разнообразни познания и умения в сферата на подбора на персонал;
Ще получиш възможност да останеш на работа и след стажа;
Ще работиш по наши реални позиции и задачи;
Ще си част от страхотен екип с изградени стандарти и процеси;
Стажът ни е заплатен;
Възможност за получаване на допълнителни бонуси на база постигнати резултати!

Очакваме те още сега!

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за организиране на допълнителни срещи.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение №2339/30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Стаж

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

17.10.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК