Специалист Застраховане

"ЮНИОН ИВКОНИ" ООД е лидер в областта на пътническия автомобилен транспорт с 25 години професионален опит, осъществявайки ежедневни курсове до над 100 града в страната.
Вакантна позиция: „Специалист Застраховане”

Какви ще бъдат Вашите задължения?

- Следене на срокове за сключване на застраховки;
- Завеждане на застрахователни претенции;
- Съдействие за осъществяване на огледи от застрахователни дружества;
- Комуникация с лизингови дружества, застрахователни брокери;

Какво би Ви припознало като успешен кандидат?

- Мотивация да учите в движение;
- Предимство би било наличието на опит;

Какво можем да Ви предложем?

- Коректни трудово правни отношения;
- Възможност за професионално развитие;
- Обучение и въвежане в процес на работа.

Къде ще е работното Ви място?

- жк.Хаджи Димитър, ул.Резбарска 5а, Автобаза на Юнион-Ивкони ООД.
Удобен транспорт с автобуси 85,86 и тролей 2 и 4;

Какво ще бъде работното Ви време?
-Понеделник/Петък 9-17:30;

За информация: Юлиян Гетов - 0879356221
Моля, желаещите да кандидатстват да изпратят актуална автобиография в срок до 23.05.2018г
Всички документи ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 900 до 1000 лева на месец

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

ж.к. АВТОГАРА СЕРДИКА АДМИНИСТРАТИВНА СГРАДА ет.2, КМ. МАРИЯ ЛУИЗА No 102

Дата:

11.05.2018

Организация:

Юнион-Ивкони ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Юнион-Ивкони ЕООД може да получите ТУК