ТЕХНИК-ПОДДРЪЖКА- София

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент – световен производител в козметичната сфера

Търсим ТЕХНИК – ПОДДРЪЖКА

Изисквания:

- Техническо образование и/или предишен опит в пакетираща индустрия;

- Внимание към детайла;

- Умение за разрешаване на проблеми, отговорност и гъвкавост.

Задължения:

- Възможност за работа на смени (първа, втора и нощна);

- Извършване на промени, настройки и отстраняване на повреди на инсталациите;

- Пускане на машините според прецизна оперативна процедура;

- Провеждане на превантивна и коригираща поддръжка ;

- Осигуряване на безопасността на оборудването;

- Ремонтни дейности, зададени от ръководителя на екипа;

- Въвеждане на технически решения за намаляване на разходите.

Компанията предлага:

- Атрактивно възнаграждение;

- Осигурена храна (кетъринг) и напитки за нощната смяна;

- Възможност за професионално развитие.

Позицията е подходяща за кандидати с опит като: работник поддръжка, оператор, служител в производство, техник, монтажник.

За повече информация може да ни потърсите на 0882008369.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 г. за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

23.10.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК