СПЕЦИАЛИСТ НАБИРАНЕ И ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

„Поликонтакт“ търси СПЕЦИАЛИСТ НАБИРАНЕ И ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

Изисквания:
- висше образование с профил „Психология“, „Управление на човешките ресурси“ или др. релевантна специалност
- много добър писмен и говорим английски език
- желание за интензивна комуникация с различни хора
- опитът в набирането на персонал ще се разглежда като предимство
- свободна работа с компютър MS-Office, Internet; с мобини утройства - IPhone и смартфон; със социални медии - Google Business, Facebook и др.
- способност да работите самостоятелно и в екип

Отговорности:
- набиране на персонал чрез използване на различни методики и похвати
- провеждане на интервюта по телефон или др.вид дистанционна-интернет връзка
- съставяне на обяви за работни позиции и публикуване в различни медии
- ежедневна комуникация и кореспонденция с кандидати за работа
- оказване на съдействие на кандидатите при обработка на документи и различни етапи от процеса на кандидатстване

Допълнителна информация:
-придобиване на много нови знания и възможност за развитие
- дългосрочно и сигурно трудово правоотношение
- много добро заплащане

Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на посочените изисквания, изпратете Ваша подробна автобиография със снимка. Консултант от фирмата, ще се свърже с одобрените на база приложени проекти кандидати и ще проведе интервю.

Предоставените от Вас лични данни подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.
Лиценз на „ПОЛИКОНТАКТ‛ ЕООД: 1702/17.03.2014 год.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Профил:
с профил „Психология“, „Управление на човешките ресурси“ или др. релевантна специалност

Ние предлагаме

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

град Варна 9002, район "Одесос", бул. "Приморски" № 131

Дата:

11.06.2018

Организация:

Поликонтакт ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Поликонтакт ЕООД може да получите ТУК