Офис Асистент на 4 часа

Българска компания търси Офис Асистент на 4 часа за град Пловдив

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
1. Завършено образование: висше или средно образование;
2. Допълнителна професионална квалификация:
- Много добра компютърна грамотност, умения за работа с MS office, водене на е-mail кореспонденция, способност за бързо и коректно набиране на текст, работа с различни Интернет приложения, браузъри и др.
3. Професионален опит: Опит на подобна позиция е предимство;
4. Ниво на чуждоезикова подготовка: много добро владеене на английски език - писмено и говоримо;
- Личностни качества: дискретност, комуникативност, лоялност, съобразителност, инициативност, добри организационни умения.

ОСНОВНИ ФУНКЦИИ, ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ
1. Отговаря за качеството на извършените от нея/него дейности свързани с длъжностни задължения;
2. Отговаря за спазването на параметрите за конфеденциалност, зададени при предоставяне на информация;
3. Отговаря за обработването, съхранението и предоставянето на поверената му документация, съгласно правилата на работодателя и ЗЗЛД;

Предимства: Кандидати с познания и/или опит с CMS И SMM, водене на собствен блог, уеб сайт.

За да кандидатствате за длъжността, моля, изпратете Автобиография и Мотивационно Писмо на английски език на посочения имейл.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 800 до 800 лева на месец

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр. Пловдив ул. Сърнена гора 16

Дата:

18.06.2018

Организация:

МУЛТИМЕДИЯ АД ГРУП ЕООД

Повече информация за МУЛТИМЕДИЯ АД ГРУП ЕООД може да получите ТУК