ОФИС АСИСТЕНТ- София

Описание

В УСПЕШНИТЕ ФИРМИ РАБОТЯТ УСПЕШНИ СЛУЖИТЕЛИ!

Направете кариера с ХоумМакс!

За нашия Централен офис в гр. София, кв.Враждебна, търсим ангажиран и мотивиран:

ОФИС АСИСТЕНТ

Отговорности на длъжността:
- Комуникира с клиенти, доставчици и партньори на компанията; Води бизнес кореспонденция
- Работи с куриерски фирми и пощенски пратки
- Организира и координира срещите в Централа
- Подпомага административно и технически всички дейности и събития в компанията
- Поръчва офис консумативи и канцеларски материали
- Работи с ERP система
- Поддържа контакти с всички отдели и служители на фирмата
- Организира работата на външната почистваща фирма

Изисквания:
- Висше образование
- Отлична грамотност на български език
- Отлична компютърна грамотност
- Позитивно отношение и готовност за работа в екип
- Отговорност и конфиденциалност
- Отлични административни и организационни умения
- Добро владеене на английски език
- Активен шофьор- кат. В

Ние предлагаме:
- Атрактивно възнаграждение и добър социален пакет
- Коректни и дългосрочни трудови отношения
- Работа в млад и мотивиран екип
- Предизвикателна и динамична работа с възможност за лична изява

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, ще очакваме да ни изпратите он-лайн актуална автобиография и мотивационно писмо.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" № 83

Дата:

03.02.2023

Организация:

Баумакс България ЕООД

Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК