Консултант обслужване на клиенти с немски език

Описание

Консултант обслужване на клиенти с немски език.
Град София

Вашите задължения:

• приготвяне и представяне на офертата на фирмата
• изграждане на дълготрайни взаимоотношения с личните асистенти
• реализиране на преследваните цели
• актуализиране на данни в телеинформационната система

Ние предлагаме:

• стабилна заетост въз основа на трудов договор
• твърдата заплата + атрактивна бонус схема
• обучения подготвящи за работа и повишаващи компетенциите Ви
• интеграционни срещи

Свържете се с нас ако:

• познавате немски език поне на ниво Б2 – задължително условие
• притежавате опит в работа с клиенти или продажбите
• сте точни, ангажирани и добре организирани
• сте човек фокусиран върху целите със способност за взимане на решения в динамична среда
• обичате да разговаряте по телефона а лекостта на установяване на социални контакти е вашата силна страна
• търсите работно място с приятна работна атмосфера, където можете да разчитате на подкрепа от Вашите сътрудници

Ако виждате себе си в описаната роля и вярвате, че Вие сте правилният човек за екипа ни, моля изпратете ни своята автобиография на имейл: info@medipe.bg .

Молим Ви поставете в документите следните клаузи:

Давам своето съгласие за обработка на моите допълнителни данни от MM дружество с ограничена отговорност с цел подбор на персонал. Ако имате желание да подадете Вашите допълнителни данни, информираме, че MM дружество с ограничена отговорност, ще може да ги обработва само след изразеното от Вас съгласие.
Давам своето съгласие за предаване на моите лични данни на дружества обвързани капиталово с MM дружество с ограничена отговорност: Medipe дружество с ограничена отговорност, Medipe Europe дружество с ограничена отговорност, Medipe Clinic дружество с ограничена отговорност с цел провеждане на по-нататъшно набиране и подбор на персонал.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

54-432 Wroclaw, ul. Strzegomska 236a

Дата:

05.07.2018

Организация:

Medpie DE Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia Sp. K

Повече информация за Medpie DE Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia Sp. K може да получите ТУК