Оператор въвеждане на данни с базов Френски език

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.

Към настоящия момент Адеко търси да назначи за свой клиент – филиал на Френска компания, лидер в сферата на допълнителното частно здравно осигуряване във Франция, компютърни оператори за въвеждане на данни и обработка на документи на позиция:

„Оператор въвеждане на данни“ с базов Френски език

Какво предлагаме:

• Стандартно работно време - понеделник до петък (09-18.00ч.), с възможност за по-гъвкаво работно време, съобразено с предпочитанията ви;
• Месторабота – центъра на град София(3 минути пеша от метростанция Опълченска), приятна офис среда, много лесен достъп;
• Конкурентно заплащане и добър социален пакет с корекция от 6-ия месец;
• Подходяща позиция за учащи, с възможност да съчетават с 40 часова работна седмица.

Ние очакваме:

• Френски език – основно/средно ниво, за четене и разбиране (писмена и говорима кореспонденция не фигурира в процеса), но е предимство, ако владеете добре езика, тъй като има и позиции за проекти изискващи и по-високо ниво на владеене;
• Добра компютърна грамотност;
• Добра логическа мисъл и аналитични умения;
• Добри комуникативни умения, както и за работа в приятен екип.

Вашите задължения включват:

• Старт веднага при одобрение, ако имате предизвестие също не е проблем;
• Коректно въвеждане на информация(на компютър) от един документ(полица) в базата данни на компанията и други съпътстващи работния процес дейности;
• Възможност за самостоятелна работа;
• Отговорност и конфиденциалност по отношение на работния процес.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014.

# обработка на данни
# работа с / на компютър
# плаващо ,

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Френски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

25.06.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК