РЕЦЕПЦИОНИСТ- София

Описание

РЕЦЕПЦИОНИСТ

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда. В момента, за наш клиент, търсим мотивирани кандидати за позицията:

Основни функции и отговорности:

- Посрещане и изпращане на гости;
- Приемане и разпределяне на телефонни обаждания;
- Подпомагане цялостната административна дейност;
- Водене на кореспонденция и документация.

Изисквания към кандидатите:

- Приветлива и отговорна личност, с представителен вид;
- Много добър английски език;
- Организационни и комуникационни умения, екипност;
- Добра компютърна грамотност.

Компанията предлага:

- Отлична атмосфера на работа;
- Конкурентно възнаграждение;
- Приятна работна среда;
- Работа в млад и мотивиран екип.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.02.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК