Диспечер в оперативен център

Описание

Диспечер на компютър в оперативен дежурен център
Описание и изисквания:
Във връзка с увеличаване обема на работа, фирма БАТ СЕКЮРИТИ търси мотивирани и динамични личности за позицията ДИСПЕЧЕР В НАЦИОНАЛЕН ОПЕРАТИВЕН ДЕЖУРЕН ЦЕНТЪР

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- приемане и обработване на входящи обаждания
- консултиране на клиенти по телефона
- коректно обработване на сигнали в специализиран софтуер и водене на отчет зa изпълнение на задълженията Ви през изминалото дежурство

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

- коректност в трудовите отношения
- режим на работа на смени 2/2(дневна/нощна), с възможност за извънредни смени, които се заплащат
- обучения и професионална подготовка
- развитие за служителите, показали сериозно отношение към работата

Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД

-Ние предлагаме коректни трудови отношения.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Специални умения:
Компютърна грамотност

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 650 до 750 лева на месец

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София 1220 район р-н Надежда ул. СТЕФАНСОН No 1А, ет. 2

Дата:

02.08.2018

Организация:

БАТ СЕКЮРИТИ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за БАТ СЕКЮРИТИ ЕООД може да получите ТУК