Правен и административен специалист- София

Описание

Правен и административен специалист
Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

За наш клиент, търсим да назначим служител на позиция:

Основни отговорности:

Организира и следи процеса по администрирането в съответните институции на всички необходими проекти, строителни разрешения, визи, ПБЗ, ПУСО и др.
Събира, окомплектова и предоставя нужната информация и документация, свързана със строителната дейност на дружеството към държавни и общински институции и организации.
Извършва справки, внася и получава необходимите административни документи в регулаторните административни органи (министерства, комисии, държавни агенции, общини, НАГ, НИНКН, РИОСВ и други институции);
Следи процедурите, свързани със строителната документация и развитието на всички административни преписки по съответните инстанции и поддържа редовна комуникация със съответните органи и институции;
Следи за незаконосъобразни административни актове на държавната и общинската администрация и за забавяне или бездействие в администрирането на документацията, свързана със строителната дейност на дружеството.

Изисквания:

Висше образование: Публична администрация, Право;
1-3 години стаж по специалността;
Английски език;
Компютърна грамотност;
Аналитично и системно мислене;
Проактивно поведение и отношение към работата;
Умение за работа в екип;
Комуникационни и организационни умения.
Ако отговаряте на посечените изисквания, изпратете Вашата актуална автобиография, посочвайки референтен номер MA.
Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814 от дата 08.12.2014 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация
Правни и Юридически услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

10.12.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК