ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК

Ви Джи Еф ООД е специализирана фирма в областта на консултациите, доставката и инженеринга на иновативни строителни решения в няколко основни направления:
• Системи за инфраструктурни проекти и обекти по опазване на околната среда;
• Системни решения за озеленяване и ландшафтно проектиране;
• Покривни и хидроизолационни системи за промишлено, гражданско и инфраструктурно строителство;
• Интегрирани соларни системи за скатни и плоски покриви.

Във връзка с разширяване на дейността ни търсим:

Основните отговорности на позицията ще бъдат:

• Извършва цялостно административно обезпечаване на служителите във фирмата в това число:
- Посреща и насочва клиенти и гости на фирмата към съответния търсен отдел и/или служител;
- Отговаря на телефонна централа и насочва разговори към съответния отдел и/или служител;
- Организира посрещането и изпращането на документи и пратки чрез куриерски фирми;
• Води регистри за фирмения документооборот, поддържа бази данни и архиви свързани с дейността, която изпълнява;
• Организира набавянето и поддържа актуална нормативно определена документация за предлаганите от фирмата продукти и системи.

Основните ни изисквания към успешния кандидат са:

• Висше образование - може и последна година студент;
• Отлична компютърна грамотност (MS Office, Internet & E-mail);
• Писмено и говоримо владеене на английски език на добро ниво;
• Умения за работа с офис техника – принтер, скенер и копирни машини;
• Много добри комуникативни умения, отговорност към поставените задачи, инициативност и умения за работа в екип.

Фирмата ни предлага:
• Възможност за професионална реализация;
• Работа в млад и амбициозен екип в модерна работна обстановка;
• Фирмени обучения;
• Коректни и лоялни трудови взаимоотношения - постоянен трудов договор и пълно социално осигуряване.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.
Фирмата си запазва правото да се свърже и покани на интервю предварително одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Проф. Цветан Лазаров 115

Дата:

03.08.2018

Организация:

ВИ ДЖИ ЕФ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ВИ ДЖИ ЕФ ООД може да получите ТУК