ЛИЧЕН АСИСТЕНТ С ФРЕНСКИ ЕЗИК

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с над 2900 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.

За наш партньор търсим да назначим служител на позиция:

Основни задължения:

- ежедневни офис функции;
- контакт с колеги и клиенти на компанията;
- писмени и говорими преводи от и на френски език;
- справки и координация на оферти, отчети и др.;
- офис съпорт (организиране на пътувания, др.).

Изисквания:

- отличен френски език;
- английски език – работно ниво;
- отлични компютърни умения (MS Office);
- шофьорска книжка и желание за пътувания;
- релевантно висше образование.

Компанията предлага:

- работа в приятна атмосфера;
- млад и динамичен екип;
- коректност и лоялност;
- възможност за пътувания в страната и чужбина;
- трудов договор и отлично заплащане.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Френски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.08.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК