УПРАВИТЕЛ

"Артстрой Фасилитис" е водеща фирма за пропърти и фасилити мениджмънт с централни офиси в град Бургас. Компанията е част от инвестиционното портфолио на „Артстрой Груп“ АД. Основната дейност на "Артстрой Фасилитис" е управление и поддръжка на недвижими имоти, офиси, обществени сгради и затворени комплекси. Това включва всички видове бизнес процеси, свързани с управлението на недвижимите имоти.
Ако имате опит и желание да се развивате в сфера свързана с управление на недвижимите имоти и притежавате отлични организационни умения, ние можем да Ви предложим следващата стъпка във Вашето кариерно развитие.

С цел оптимизиране на корпоративната структура и разширяване на дейността си набираме кандидати за позицията:

УПРАВИТЕЛ
на жилищен комплекс от затворен тип

Какви ще бъдат Вашите отговорности?

• Отговаряте за цялостната организация и контрол по дейността на затворения комплекс;
• Водите специализирана кореспонденция с потенциални клиенти, държавни институции и специализирани фирми в страната и чужбина;
• Работите по разширяване разнообразието от допълнителни услуги, предлагани в комплекса;
• Налагате и контролирате установените стандарти за качество;
• Водите каса и изготвяте месечни отчети за: извършена работа през изминалия месец, събрани месечни такси, некоректни платци и извършени плащания;
• Съхранявате и класирате всички платежни документи;
• Подготвяте различни периодични справки и отчети, необходими за преговорите;
• Грижите се за добрия имидж на комплекса като своевременно решавате възникнали проблеми и взимате мерки за разрешаването им;
• Следите за цялостното спокойствие и комфорт на живущите в комплекса.

Какво бихме искали да знаете и умеете?

• Опит на подобна позиция – 2 год.;
• Опит със специализиран софтуер за управление на резервациите и опит в туристическите услуги се счита за предимство (CLOCK Evolution, POS и др.);
• Образование в областта на туризма или маркетинг и продажби се счита за предимство;
• Владеене на английски и руски език на добро ниво;
• Умения за самостоятелна и екипна работа;
• Добри комуникативни умения и способност за работа в екип;
• Отлични организационни умения и умения за планиране и приоритизиране на задачите.

Какво можете да очаквате от нас?

• Работа в модерен и добре оборудван офис, разположен на комуникативно място;
• Сигурност и стабилност, както и възможност за кариерно развитие в утвърдена строително-инвестиционна компания;
• Въвеждащо и надграждащо професионално обучение;
• Атрактивно трудово възнаграждение;
• Мотивираща работна среда в млад екип от специалисти, изградена на основата на взаимно уважение и доверие;
• Постоянен трудов договор със стандартна работна седмица.

Ако възможността да се присъедините към нашия екип представлява интерес за вас, изпратете ни автобиография със снимка.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

ул. Александровска № 98, гр, Бургас

Дата:

15.10.2018

Организация:

Артстрой Фасилитис ЕООД

Повече информация за Артстрой Фасилитис ЕООД може да получите ТУК