Експерт „Управление на партньорски обекти”

Описание

ПЕТРОЛ АД
ЛИДЕР В ДИСТРИБУЦИЯТА НА ГОРИВА В БЪЛГАРИЯ
ВИ ДАВА ШАНС ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА РЕАЛИЗАЦИЯ КАТО:

Отговорности:
- Поддържа база данни, свързана с партньорите и подписаните договори по програмите за дилъризация, франчайз и външни партньори на компанията;
- Своевременно запознава партньорските обекти с всички нововъведения в работата на бензиностанциите, оформени в инструкции, вътрешни писма, правилници и заповеди;
- Поддържа интензивна комуникация и развива отношенията със съществуващите франчайзополучатели и партньори;
- Участва в контрола на изпълнението на сключените договори с франчайз партньори;
- Оказва методическа помощ на партньорите в процеса на спазване на стандартите за работа и следи за коректността им;
- Изготвя анализи, справки и отчети за работата на партньорските обекти и прави предложения за подобрение на работата им и отстраняване на често срещани проблеми.

Изисквания:
- Висше образование;
- Организираност и комуникативност с внимание към детайла, коректност и точност на работа;
- Мотивираност и желание за постигане на резултати. Самостоятелност в изпълнението на ежедневните задачи;
- Компютърна грамотност, много добри познания по MS Excel, опит в работата със системи за управление на бизнеса, база данни и счетоводен софтуер;
- Готовност за пътувания и наличие на валидна шофьорска книжка.

Ние Ви предлагаме:
•Работа в престижна компания и динамична среда;
•Принадлежност към екип от отлични професионалисти;
•Възможност за професионално усъвършенстване и обучение;
•Отлична перспектива за дългосрочно развитие в "Петрол" АД.

Ако проявявате интерес към позицията, отговаряте на посочените изисквания и сте готови да се присъедините към екипа на „Петрол” АД, кандидатствайте по тази обява.

„Петрол” АД гарантира пълна конфиденциалност при разглеждане на кандидатурите.
Съгласен/на съм „Петрол“АД да обработва личните ми данни, предоставени с автобиография и др. документи, за целите на подбор на кандидати за работа.
Съгласен/на съм „Петрол“ АД да съхранява личните ми данни за срок до 3 месеца от получаването им.
Известно ми е, че мога да се информирам за начина и условията за защита на личните данни, които прилага „Петрол“ АД, както и за всички мои права като субект на лични данни на сайта на дружеството

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Компютърна грамотност, много добри познания по MS Excel

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1330 до 1330 лева на месец

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Черни връх 43, София 1407, Софийска

Дата:

16.10.2018

Организация:

Petrol AD

Детайли за организацията:

Повече информация за Petrol AD може да получите ТУК