Мениджър проекти - строителство- София

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Нашият клиент e водеща строително-инвестиционна компания.
Във връзка с развитието на дейността, компанията търси, мотивирана, отговорна и дългосрочно ориентирана личност за позицията:

Мениджър проекти - строителство

Отговорности:
Отговаря за цялостното управление и координация по изграждането и пускането на обекта в експлоатация;
Предварително идентифициране на рискове и грешки при изпълнение на СМР и предотвратяване на бъдещи такива;
Координира работата на Техническите ръководители и подизпълнители, поддържа връзка с инвеститори, общински и държавни органи;
Отговаря за цялостната организация свързана с обезпеченост на материали, човешки ресурс, техника, техническа безопасност и инвентар;
Контролира качеството на изпълнение и спазването на срокове и бюджети, маржове;
Следи за изпълнението и непрекъснатото подобряване на утвърдените методологии за работа;
Планира самостоятелно работата си в рамките на поставените срокове, в съответствие с поставените задачи;
Осигуряване спазването на строителното законодателство и стандартите за работа, качество, разходи и безопасност.
Изисквания:
Висше/средно техническо образование;
Минимум 5 години на релевантна позиция в строителна компания, доказан опит в ръководство и отчитане на строителен обект;
Отлично познаване на строителния процес - технология, детайли, конструктивни решения и планиране;
Много добра компютърна грамотност - AutoCAD и MS Office;
Умения за планиране и отчитане на СМР;
Силна мотивация за професионална реализация и развитие в сферата на строителството;
Способност за определяне на приоритети и внимание към детайли.
Отлични организационни и комуникативни умения.
Компанията предлага:
Предизвикателна работна среда в бързо разрастваща се и стабилна компания;
Възможност за дългосрочна професионална реализация;
Отлични условия на работа;
Мотивиращо възнаграждение.

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете CV (автобиография).

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Строителство, Архитектура
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

02.10.2023

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК