ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Евромаркет е най-голямата търговско–инженерингова компания за строителна техника и индустриално оборудване в България.

Ние от Евромаркет Груп вярваме, че тайната за успеха на една компания се крие в добрия екип и таланта на всеки един! Ние изградихме добре работеща среда и възможност да разкриете потенциала си, за да покажете най-доброто от себе си и да постигнете максимални резултати!

Компанията търси за централния си офис в гр. София организиран и мотивиран професионалист за позицията

ОТГОВОРНОСТИ:
• Текущо осчетоводяване на покупни фактури;
• Текущо осчетоводяване на банкови извлечения и документи за касови операции;
• Контрол на вземания и задължения;
• Съставяне на фактури за продажби;
• Комуникация с контрагенти;
• Изготвяне на справки, уведомления, потвърдителни писма и др.

ИЗИСКВАНИЯ:
• Висше икономическо образование /специалности Счетоводство и контрол и Финанси са предимство/;
• Опит на подобна позиция минимум 1 година;
• Много добро познаване на данъчното и счетоводно законодателство;
• Отлична компютърна грамотност;
• Умения за работа в динамична среда и справяне с наторване;
• Умения за работа в екип, инициативност, организираност и прецизност.

Компанията предлага:
• Работа в утвърдена компания, лидер в своята област;
• Възможност за професионално развитие, обучения и повишаване на квалификацията;
• Работа в екип от високо мотивирани професионалисти, в приятелска работна среда;
• Динамична и предизвикателна работа;
• Много добро възнаграждение;
• Месторабота: София, Казичене, ул. Околовръстен път 454;
• Осигурен служебен транспорт.

Ако описаната позиция отговаря на Вашите професионални интереси, изпратете автобиография и актуална снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при спазване на конфиденциалността и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни съгласно Регламент (ЕС) 2016/679 и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

26.11.2018

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК