СПЕЦИАЛИСТ АДМИНИСТРИРАНЕ НА РАЗХОДИТЕ

EВРОМАРКЕТ е най-големият доставчик на индустриално оборудване и строителна техника в България. Компанията има офиси във всички големи градове в страната и е представител на световни лидери като Komatsu, Toyota BT, Ammann Compaction, Lincoln Electric, Gedore Tools, Mitutoyo Measuring и др.

Компанията търси да назначи Специалист администриране на документи за разходи.

Задължения:
- Обработва заявки за разходи, като следи за спазване на действащите корпоративни процедури и стандарти;
- Проверява и контролира валидността и коректността на получените документи за извършените разходи. При необходимост изисква от колегите коригиране и допълване на документи и информация;
- Събира, въвежда и анализира данни и информация за отчеттността и анализа на разходите;
- Изготвя справки и статистики в Excel.

Изисквания:
- Практически опит в работа с Excel и много добро познаване на програмата;
- Oбразованието с икономическа специалност е предимство;
- Опитът с ERP програма е предимство;
- Точност и прецизност в работата;
- Стриктност, последователност; стремеж да довежда задачите до успешен край;
- Умения за комуникация с хора на различни длъжности в компанията.

Компанията предлага:
- Работа в голяма и утвърдена компания;
- Възможности за професионално усъвършенстване;
- Сплотен екип и отлична работна атмосфера;
- Работно време от понеделник до петък, от 9 до 17.30 ч.;
- Месторабота: София, Казичене, ул. Околовръстен път 454;
- Осигурен служебен транспорт.

За да кандидатствате, моля изпратете автобиография и актуална снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни съгласно Регламент (ЕС) 2016/679 и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

14.03.2019

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК