Административен Директор

Важна компания в областта на търговията на дребно на облекло, търси Административен Директор
Отговорности / дейности:
• управление на всички активни / пасивни счетоводни процедури на оперативните структури и холдинговото дружество, формализиране на вътрешните процедури за редовно водене на отчетите;
• изготвяне на тримесечните финансови отчети и консолидирания финансов отчет в края на годината заедно със счетоводителят на фирмата;

• изготвяне на икономически –финансов отчет за инвестеторите с помощта на специализиран консултант;
•изготвяне на годишен бюджет ;
• обработка на ведомостта и фишовете на служителите в сътрудничество c консултанта;
• подготвяне на месечните и годишни ДДС плащания и всички оснали данъци, определени от данъчнито законодателство;
• обработване на месечни декларации по Интрастат за закупуването на стоки и услуги;
• организиране на фирмената каса и управление на паричните потоци.

Идеалният кандидат има следните технически и лични характеристики:
• више образование- техническо или икономическо
• доказан опит със средни предприятия в областта на търговията на дребно;
• способност за самостоятелно решаване на проблеми в работата;
• отговорност, решимост, да се придържа към корпоративните директиви, като в същото време подобрява процесите на работа;
• лекота в човешките взаимоотношения и гъвкавост в графиците
• отличните познания по английски език и възможност за пътувания.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2400 лева на месец

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Дата:

11.01.2019

Организация:

bottega del sarto

Детайли за организацията:

Повече информация за bottega del sarto може да получите ТУК