СЛУЖИТЕЛ В СКЛАД - ВРЕМЕННА ЗАЕТОСТ- Мировяне

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда.

За наш клиент компания, която е водещ световен производител на лепила и строителни материали, търсим да назначим:

СЛУЖИТЕЛ В СКЛАД - ВРЕМЕННА ЗАЕТОСТ

* РАБОТНОТО МЯСТО Е В С. МИРОВЯНЕ, АНГАЖИМЕНТА Е ДО М. ОКТОМВРИ.

Основни задължения:

Организира и следи движението на материално-стокови запаси;
Подрежда стоковите наличности;
Пакетира поръчки;
Осигурява материали за отдел производство.

Основни изисквания:

Средно образование;
Умения за работа в екип;
Сръчност и внимание към детайла.

Какво предлагаме:

Заплащане 1410 лв. бруто;
Работно време от 09:00 до 18:00 ч.Понеделник-Петък;
Ваучери за храна 50 лв.
Безплатен транспорт.

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете CV (автобиография).

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 1410 лева на месец

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

09.01.2020

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК