Технически / Търговски Сътрудник

АСТРЕA е компания в сферата на Човешките ресурси. Целта ни е да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като им осигурим удовлетвореност.

За един от нашите клиенти- компанията се занимава с внос на индустриални машини - хранителна, козметична, фармацевтична промишленост, на пазара от 25 години.

Изисквания:
* техническо/търговско образование;
* английски език - много добро владеене писмено и говоримо;
* трудов стаж не по-малко от 10г;
* комуникативен, отговорен и инициативен;
* активен шофьор.

Задължения:
* поддържа и доразвива клиентска мрежа;
* подготвя оферти и презентации;
* организира и провежда технически/търговски разговори с клиенти.

Предлагаме:
* динамична работа в сериозна фирма;
* атрактивно възнагражение и годишни бонуси;
* трудов договор;
* отлични условия за работа.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата Автобиография.
(Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DP_TTST).

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

06.03.2019

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК