Експерт Логистика- Русе

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси, нашата основна цел е да свързваме най-добрите кадри с най - перспективните работодатели.

Във връзка със своето интензивно развитие в България, за нашия клиент - международна компания, търсим да назначим опитен и мотивиран:

ЕКСПЕРТ ЛОГИСТИКА

Отговорности:

- Oрганизира, координира и контролира логистичните процеси, при превози от доставчици на материали и към клиентите на фирмата;
- Познава детайлно вътрешнофирмената организация и специфика на работа – доставчици, стоки и др.
- Анализира и оптимизира разходите за транспорта, изготвя отчети и справки;
- Отговорен е за цялостната документация по изпълнението на дейността;
- Комуникира с международни доставчици;

Изисквания за позицията:

- Висше икономическо образование;
- Владеене говоримо и писмено на английски език;
- Много добра компютърна грамотност – MS Office - Еxcel, Word, складови програми;
- Oпит в областта на организиране и управление на транспортния процес - минимум 3 години.

Личностни качества, които нашият клиент цени:
- Прецизност, отговорност, комуникативност;

- Организираност и умения за спазване на срокове;

- Самоинициативност, енергичност и мотивация за дългосрочно развитие в областта.

Компанията предлага:

- Работа в квалифициран и мотивиран екип;
- Възможност за професионално развитие и придобиване на нови умения;
- Коректност
- Работа в динамична и предизвикателна среда;

Ако успяхме да привлечем интереса Ви, кандидатствайте сега, като ни изпратите актуална автобиография.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

21.05.2021

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК