Административен сътрудник "Партньорства и комуникация"

Фондация „Конкордия България” е част от международна организация и предлага комплекс от дейности и социални услуги, насочени към подкрепа и закрила на деца, младежи и семейства от уязвимите и социално изключени групи.
Във връзка с разрастване на дейността Отдел „Фондонабиране и комуникация” търси административен сътрудник „ Партньорства и комуникация”

Изисквания:
- Умения за администриране и поддържане на база данни;
- Опит в сферата на връзките с обществеността е препоръчителен;
- Опит в администриране и отчитане на проектни предложения е препоръчителен;
- Добра езикова култура и умения за водене на бизнес комуникация;
- Английски език и компютърна грамотност;
- Качества като организираност, инициативност, мотивация за развитие.

Основни отговорности:
- Подпомага администрирането на текущи проекти на фондацията;
- Участва в организирането на кампании и мероприятия;
- Поддържа база данни и участва в подготовка на отчети и други документи, свързани с дейността на отдела;
- Създава и поддържа партньорства и мрежи от контати;
- Участва в поддържането на информационно комуникационните канали на организацията и подготовката на рекламни материали;

Условия:
- Предлагаме дългосрочен ангажимент и постоянен трудов договор на пълен щат;
- Възможност за обучения и професионално развитие (вкл. от международен екип);
- Социален пакет;

Ако предложението Ви интересува, моля изпратете автобиография. ЩЕ СЕ СВЪРЖЕМ САМО С ОДОБРЕНИТЕ ПО ДОКУМЕНТИ КАНДИДАТИ.

Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Организация с нестопанска цел

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Павлина Унуфриева 4

Дата:

29.03.2019

Организация:

Фондация Конкордия

Повече информация за Фондация Конкордия може да получите ТУК