HR Мениджър

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш доверен клиент, който предлага иновативни решения и висококачествени продукти и услуги, в сферата на леката и тежката промишленост, жилищно и обществено строителство, търсим да назначим

HR Мениджър

Изисквания:

- Висше образование
- Добро познаване на трудовото законодателство
- Опит на такава длъжност минимум 3 години
- Високо владеене на английски или немски език
- Отлични комуникативни умения и умения за управление на хора
- Стремеж към постигане на резултати и способност за взимане на решения в динамична среда
- Отлични организационни умения, инициативност и прецизност
- Гъвкавост и умения за приоритизиране на задачите
- Много добри компютърни умения

Задължения:

- Публикува обяви за работа в сайтове за обяви
- Провежда интервюта за подбор на служители за България и чужбина
- Прави оценка на кандидат-служителите
- Организира пътувания и настаняване на служителите в съответната държава
- Работи съвместно с управителя във фирмата
- Поддържа на база данни

Компанията предлага:

- Дългосрочен професионален ангажимент
- Мотивиращо трудово възнаграждение
- Работа в приятен и сплотен екип
- Фиксирано работно време: от понеделник до петък.

Ако отговаряте на всички изисквания и сте заинтересовани в нашето предложение, не се колебайте да кандидатствате още днес!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814/8.12.2014.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал, Средно управленско ниво

Категория:

Администрация
Човешки ресурси
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

29.03.2019

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК