Специалист в технически отдел

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш доверен партньор, предоставящ услуги, свързани със строителство, реконструкция, ремонт и поддържане на пътища, градски комуникации и инфраструктурите около тях, търсим да назначим

Отговорности:

- Изготвя работни програми за изпълнение на строителни обекти;
- Изготвяне на работни програми и линейни графици за изпълнение на строителството;
- Изготвя справки, отчети и др. документи, необходими на ръководството на фирмата;
- Подготвя необходимата документация, съгласно нормативната уредба в строителството;

Изисквания:

- Дипломиран строителен инженер/ строителен техник;
- Специалност "Транспортно строителство", "ВиК", "ПГС", "ССС";
- Опит по специалността /ниско строителство/ не по-малко от 3 год. - задължително изискване;
- Добро познаване на строителния процес, практически познания при разчитане на строителна и проектна документация;
- Опит в ценообразуването, линейни календарни графици и количествени сметки;
- Мотивирана и отговорна личност с организационен опит;

Ако отговаряте на изискванията, а описанието на позицията провокира интерес у вас - не пропускайте възможността да кандидатствате още днес!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814/8.12.2014.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

09.05.2019

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК