Служител в отдел Организация на мероприятия

Астреа Рикрутмънт е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения. Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

Към момента един от нашите клиенти – фирма, водещ представител на дентални консумативи и техника – търси човек за позицията Организатор на мероприятия. Това е изключително отговорна длъжност, която изисква от вас да сте гъвкави като същевременно спазвате условията на труд и осигурявате добро прекарване на всички участници и водачи на събитията.

Задачи и задължения:
- Съдействие при организация на фирмени събития (семинари, курсове, т.н.);
- Следване на инструкциите на лектора при нормални и извънредни обстоятелства;
- Реклама на конференции, търговски изложения и панаири, представяне на програмата през различни канали на комуникация;
- Организация на материали, свързани със събитията и изготвяне на протоколи относно тях;
- Отговаряне на запитвания от ръководители и партньори на събитията;
- Изготвяне на периодичен и финансов анализ относно дейността, вкл. брой посетители, разходи и пр.;
- Кани и записва курсисти, обезпечава курсовете с демонстрационни материали;
- Представя фирмата на изложения и семинари, надграждане на знания;
- Спазване на правилата на ЗБУТ (здравословни и безопсани условия на труд);
- Поддържане на постоянна връзка с различните отдели ;
- Поемане на отговорност за щети, нанесени по време на събитията.

Вашият профил:
- Завършено висше образование;
- Много добро ниво на английски език (B2-C1);
- Отговорност, организираност, схватливост, адаптивност и готовност за приемане на нови знания и интегрирането им;
- Добра компютърна грамотност (OfficeSuite);
- Запознатост с наръчника на Правилника за вътрешния трудов ред;
- Позитивно и отговорно отношение.

Офертата на нашия клиент:
- Атрактивно възнаграждение;
- Работа на фиксиран договор и гъвкаво работно време;
- Динамична среда и възможност за личностно и професионално развитие.

Ако сте динамична личност, лидер по душа и се припознавате в този профил, не се колебайте да ни изпратите актуална Автобиография (CV); (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DP_ORMS).

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

03.04.2019

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК