Технически Асистент- София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш партньор, една от утвърдените и бързоразвиващи се логистични компании в сектора на търговия с меса, търсим да назначим:

Технически Асистент

Основни задължения:

· Подготвяне и изпращане на заявки за покупка и продажба;

· Води кореспонденция по имейл и телефон с клиенти и доставчици във връзка с логистиката и качеството на постъпилите заявки;

· Проследява и обработва финансовите документи, свързани с търговския процес;

· Актуализира базата данни с търговска и логистична информация в ERP система;

· При необходимост изпълнява и други задачи, свързани с длъжността.

Изисквания за длъжността:

· Висше икономическо образование;

· Английски език – B1-B2;

· Умения за работа с програмите на MS Office;

· Аналитично мислене, добра работна дисциплина в динамична среда;

· Внимание към детайла, комуникативност и способност за работа в екип.

Компанията предлага:

· Отлична локация;

· Атрактивно възнаграждение;

· Трудов договор;

· Възможност за професионално развитие;

· Въвеждащо обучение;

· Гъвкаво работно време;

· Работа в сплотен екип.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

04.04.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК