Административен асистент- Бургас

Във връзка с увеличаването на обема на работата на нашият партньор – производствена компания, търсим инициативен и мотивиран служител за позицията

Административен асистент

Подходящият кандидат притежава:

• Висше или средно образование;
• Отлична компютърна грамотност; Много добро ниво на владеене на MS Office /Excel, Word, Power point/.
• Опит в производствена среда и работно ниво на английски език ще се считат за предимство;
• Инициативност, умение за работа в динамична среда, отговорно отношение към работата;
• Умения за работа в екип;
• Гъвкавост и комбинативност;

Основните отговорности за позицията включват:

• Осъществяване на кореспонденция по телефон и мейл с отделите в компанията и външни контрагенти;
• Оформяне на документи свързани с дейността;
• Събиране и разглеждане на оферти от доставчици;
• Вкарване и проследяване на информацията в софтуер;
• Архивиране на документи;

Ако имате интерес към позицията, моля изпратете ни своето детайлно CV на български език, като посочите референтния номер на позицията.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

23.04.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК