Салонен управител- Пловдив

Manpower е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите ни да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с един от нашите партньори, търсим амбициозен кандидат за позиция „Салонен управител“, в новооткриващ се ресторант, намиращ се на емблематично място за гр.Пловдив.

Основни отговорности и задължения:

- Познава в детайли и контролира процесите в обекта, когато е на смяна;
- Ръководи работата на бармани, сервитьори и помощен персонал;
- Изготвя работните графици и смените на персонала;
- Участва в подбoра и развива екипа, като се грижи за непрекъснатото им професионално развитие и мотивация;
- Осигурява позитивна атмосфера и висококачествена грижа за клиента;
- Участва активно в маркетингови и други промоции с цел увеличаване на продажбите на ресторанта.

Изисквания:

- Опитът на подобна позиция поне една година;
- Подходящо образование ще се счита за предимство;
- Добро владенее на английски език;
- Устойчивост на стресови ситуации;
- Организираност и отлична комуникация.

Нашето предложение:

- Атрактивно заплащане;
- Работа на двусменен режим по график;
- Отлични условия на труд, в екип от млади хора и приятна атмосфера.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.
Благодарим Ви.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.05.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК