СПЕЦИАЛИСТ МЕТРОЛОГИЯ - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти търсим специалист за позицията:

СПЕЦИАЛИСТ МЕТРОЛОГИЯ

Основни задължения:
- Да спазва графика за калибриране на измервателните средства и извършва контролни операции;
- Да носи отговорност за корекността на своята работа и работата на операторите метрология;
- Да е запознат със съответните работните инструкции и да ги следва стриктно;
- Да може да прави методики за калибриране на измервателни средства и да пише инструкции за работа.
- Да уведомява прекия си ръководител в случай на регистрирано несъответствие;
- Да подпомага дейността на старши специалист метрология и ръководител метрологична лаборатория при специфициране и заявяване на оборудване за извършване на метрологични проверки във фирмата;

Изисквания
- Висше техническо образование;
- Познаване на физическите величини - електрически, геометрични, оптични, в областа на акустиката, маса, налягане, температура и т.н.
- Познания за калибриране на измервателно оборудване;
- Умения за работа с чертежи и познания по стандартите за оформяне на конструктивна документация;
- Умения за работа с различни измервателни средства – мултиметър, манометър, калибър, микрометър, термометър, шумомер, индикаторен часовник,силомер и др.
- Познания за статистически методи за контрол - MSA, SPC и др.
- Познания по системи за управление на качеството като IATF 16949, ISO 14001 се счита за сериозно предимство;
- Умения за работа в екип.

Компанията предлага:
- Отговорна и интересна работа в международна компания;
- Успешна кариера в международна компания и реална възможност за развитие;
- Много добро възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати;
- Отличен социален пакет - ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване;
- Работа в сплотен и динамичен екип;
- Обучения по международни стандарти;
- Осигурен транспорт.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Телекомуникации - инженери и техници

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

23.07.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК