Country Manager

Детайли

Описание

Dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko:
COUNTRY MANAGER-Bułgaria
OFERUJEMY:
- Atrakcyjny system wynagrodzenia 2000-2500 euro
- Miejsce Pracy Bułgaria
WYMAGANIA:
- Doświadczenie poparte sukcesami w tworzeniu nowych przedsiębiorstw,
- Poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem,
- Doskonała znajomość rynku oraz kultury Bułgarskiej,
- Samodzielność w działaniu, upartość w dążeniu do celu, dokładność
- Motywacja do pracy, chęć działania
OBOWIĄZKI:
- Tworzenie od podstaw nowego oddziału firmy w Bułgarii
- Odpowiedzialność za rozwój i zarządzanie oddziałem na rynku bułgarskim
- Ścisła współpraca z centralą spółki w Polsce (sprzedaż, finanse, HR, logistyka)
- Rekrutacja, rozwój i zarządzanie podległym zespołem
- Optymalizacja procesów i podnoszenie efektywności finansowej spółki
- Prawo jazdy Kat B
Prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@goldminework.com
Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit., a Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
(ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"
12449 – numer wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Полски език

Трудов опит:

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:

Срок на заетост:

Договор:

Ниво в йерархията:

Категория:

Административни и офис дейности

Държава:

България

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Дата:

13.06.2019

Организация:

Kinga Kamola
Фирма/Организация - Директно търсеща служители