Офис мениджър

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти търсим предприемчиви, амбициозни и мотивирани личност за позицията Офис мениджър.

Задължения и отговорности:

Организира и координира административните и спомагателни дейности в компанията;
- Отговаря за входяща и изходяща комуникация и документи;
- Участва в изготвяне на запитвания и оферти към контрагенти и доставчици;
- Осъществява и поддържа контакт с доставчици на спомагателни материали и услуги;
- Участва в изготвяне на запитвания и оферти към партньори и доставчици;
- Представлява компанията като посреща клиенти, гости и други външни за компанията лица;
- Организира и координира работния график на собственика на компанията;
- Води изходяща кореспонденция от името на собственика на компанията;
- Извършва преводи на документация;
- Организира и контролира изпълнението на решенията на собственика на компанията;

Изисквания към кандидатите:

- Висше образование - с предимство икономика, бизнес администрация;
- Отлични организационни умения;
- Много добра комуникативност;
- Отлична компютърна грамотност – MS Office, Internet, социални мрежи;
- Опитът ще се счита за предимство;
- Много добро владеене на английски език;
- Немски или френски - предимство.

Клиентът ни предлага:

- Работа на трудов договор;
- 8-часов работен ден;
- Отлично възнаграждение;
- Динамична и организирана работна среда.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата N DP_OM).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

14.06.2019

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК