РЪКОВОДИТЕЛ ОТДЕЛ ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ

ЗА НАШИЯ ОФИС

ВАЖНО:ВСИЧКИ КАНДИДАТИ ДА НЕ СА РАБОТИЛИ ПО СПЕЦИАЛНОСТТА
РАБОТАТА Е ПО ЕВРОПЕЙСКА ПРОГРАМА "МЛАДЕЖКА ЗАЕТОСТ "ЗА ЛИЦА ДО 29Г НЕ НАВЪРШЕНИ.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Срещи с работодатели в и извън офиса;
- Изпълнява и всички дейности, свързани с длъжността, възложени му от Управителя на дружеството;
- Извършва цялостна дейност по организация на работата в офиса на дружеството и води кореспонденцията;
- Получава кореспонденцията на дружеството;
- Приема посетители в офиса на дружеството , провежда срещи и води интервюта с клиенти;
- Ръководи и координира дейността по управление на човешките ресурси в дружеството;
- Участва в разработването и реализацията на организационно-управленските структури в дружеството по отношение на човешките ресурси;
- Организира дейността по подбора на нови работници и служители за всички длъжности по заявка на работодатели;
- Води официалната кореспонденция на дружеството в страната и чужбина;
- Отговаря за коректно изпълнение на възложените му задължения.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Завършено висше образование, степен „бакалавър“ или „магистър“ПО МАРКЕТИНГ,МИО, БИЗНЕС АДМИНИСТРАЦИЯ,СТОПАНСКО УПРАВЛЕНИЕ, ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ и други икономически специалности;
- Умения за работа с компютър – Microsoft Office, Internet;
- Владеене на чужди езици е предимство-АНГЛИЙСКИ ИЛИ НЕМСКИ ЕЗИК;
- Лоялност;
- Комуникативност.

Моля, за повече информация се обадете на 0896 686 522 - Силвия Кирова

ЛИЦЕНЗ 2759/19.03.2019г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

"Кап.Лейт.Ев.Винаров" 7

Дата:

18.12.2019

Организация:

Корект 2011 Русе ЕООД

Повече информация за Корект 2011 Русе ЕООД може да получите ТУК