Асистент запитвания за продуктова компания с немски, френски, руски, испански, полски

АСТРЕA е компания в сферата на Човешките ресурси. Целта ни е да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като им осигурим удовлетвореност.

За нуждите на наш клиент търсим: Асистент запитвания за продуктова компания с немски, френски, руски, испански, полски.

Вие сте нашият кандидат, ако се отличавате с:

* Завършено висше или средно образование;
* Отлично владеене на немски, френски, руски, испански, полски;
* Средно ниво на владеене на английски език;
* Много добра компютърна грамотност – MS Office (Excel, Word)

Вашите отговорности:

* Организиране на срещи;
* Копеспонденция;
* Следене на срокове и наличности;
* Административна дейност.

Ние предлагаме:

* Работа в енергичен екип с колеги професионалисти;
* Отлична локация на офиса;
* Ваучери за храна;
* 5 дневна работна седмица;
* Добро възнаграждение;
* Коректност.

Можете да кандидатствате, като изпратите подробна и актуална Автобиография със снимка.
Всички кандидатури ще се разглеждат конфиденциално.
Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

25.06.2019

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК