Оперативен счетоводител

АСТРЕA е компания в сферата на Човешките ресурси. Целта ни е да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като им осигурим удовлетвореност.

Изисквания:
- Висше икономическо образование;
- Опит поне 3г.;
- Компютърна грамотност, отлични познания по MS Office, работа със счетоводен софтуер.

Задължения и отговорности:
- Осчетоводяване на първични счетоводни документи;
- Подреждане и класифициране на първични и вторични документи
- Обработване на авансови отчети и командировки;
- Осчетоводяване на банкови преводи;
- Изготвяне на счетоводни справки;
- Изготвяне на справки необходими на ръководството;
- Други задачи, свързани с финансово-счетоводната дейност на компанията.

Компанията предлага:
- Приятна и сплотена атмосфера на работа;
- Конкурентно възнаграждение;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Допълнителни придобивки.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата Автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DP_ACOP).

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

25.06.2019

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК