Офис Асистент

Екипът на “Top Skills Recruitment” се състои от млади и комуникативни хора, говорещи различни езици. Мисията ни е да помагаме на нашите кандидати със съвети за професионалното им развитие и да се движим с тях по пътя към най-добрата кариерна възможност.

За наш клиент – адвокатска кантора - търсим усмихнати и приветливи кандидати за позиция офис асистент.

Отговорности на позицията:
Провеждане на входящи и изходящи обаждания
Организиране, приемане и изпращане на пратки
Следене на графиците за срещи на адвокатите
Посрещане и настаняване на гостите в офиса
Следене и поръчка на офис консумативи
Подпомагане в ежедневните задачи членовете на екипа

Ще очакваме от Вас:
Висше образование
Да бъдете усмихнат/а и позитивен/на
Да бъдете добре организиран/а
Много добри умения в екип
Компютърна грамотност
Английският език е плюс

Предлагаме Ви:
Централна локация, в сърцето на София
Стандартно работно време – от 09:30 до 18:30
Празничните дни са почивни
Възнаграждение конкурентно на пазара
Приятелска и приятна работна среда

Ако позицията отговаря на Вашето търсене и профила Ви на изискванията, е не се колебайте да изпратите автобиографията си.

С настоящото кандидатстване давате съгласието си обработката на личните Ви данни с цел осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа и за бъдещи проекти, да се извършва от „Топ Скилс Рекрутмънт“ в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за защита на личните данни.

Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал,

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

03.07.2019

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК