Административен специалист с немски език

Описание

Защо да избереш Инграм Майкро?

Ние сме глобален дистрибутор на технологични продукти и услуги. Дейността ни е свързана със закупуване, продажба и логистика на хардуерни и софтуерни продукти, както и връзка между ИТ производители и глобалната търговска мрежа.

В Инграм Майкро вярваме, че високите бизнес резултати и стабилното присъствие на компанията на пазара са резултат от таланта и усърдната работа на нашите служители. Затова се стремим към изграждането и поддържането на благоприятна среда и подкрепяща организационна култура, в чиято основа са равните възможности за развитие, независимо от възраст, опит или квалификация.

В момента търсим Административен специалист с немски език и ще се радваме да станеш част от нашия Отдел Продажби, където над 500 служители се грижат ежедневно да изграждаме и поддържаме бизнес отношения с нашите клиенти с цел гарантиране на тяхната удовлетвореност.

Основни отговорности:

• Обработка на клиентски заявки
• Въвеждане на информация в специфични вътрешни системи
• Работа с голям обем специфична информация
• Писмена комуникация на немски език с бизнес клиенти и вътрешни партньори

Какви таланти трябва да притежаваш:

• Добро владеене на немски и английски език (писмено и говоримо)
• Добре развит усет към детайла и способност за спазване на крайни срокове
• Желание за работа и интерес в областта на технологиите и дистрибуцията
• Предходен опит с въвеждане на данни би бил предимство

Възможността е отворена както за стартиращи своята кариера в BPO сферата, така и за хора, които вече са придобили опит в областта. Предлагаме както въвеждащо обучение, така и възможности за участие в различни езикови обучения и програми за професионално развитие.

Ако имаш желание да научиш повече детайли, не се колебай да кандидатстваш с актуална автобиография.

Очакваме те!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №115

Дата:

08.08.2019

Организация:

Ingram Micro

Детайли за организацията:

Повече информация за Ingram Micro може да получите ТУК