Сътрудник администрация към ЦПО

Проектът "Софтуерен университет" на СофтУни е основан с идеята за иновативен и модерен образователен център, който създава истински професионалисти в света на програмирането. За нас, както и за цялата софтуерна индустрия, най-важни са реалните практически умения.

Ето защо ние използваме модела „учене чрез правене“, предоставяйки на нашите студенти обучение по програмиране съчетано с реален практически опит и познания в най-търсените и модерни технологии, готови да стартират своята кариера като успешни софтуерни инженери.

Основни отговорности:

- Събиране, съхраняване и обработка на необходимата документация спрямо естеството на предлаганите курсове, от създаването на предстоящ курс до неговото приключване;
- Управляване и водене на отчетност и данни в информационната система на НАПОО за ЦПО;
- Водене на комуникация с курсисти във връзка с издаването на удостоверения за професионална квалификация;
- Следене на всички промени и нововъведения спуснати от НАПОО и други държавни институции относно дейността на ЦПО центъра.

Изисквания:

- Опит в банкова институция, администрация или администрация на Център за професионално обучение и други би се счело за голямо предимство;
- Познаване на закони и нормативни актове свързани с професионалното образование и обучение се счита за предимство;
- Отлични комуникативни умения;
- Умения за работа в екип;
- Отлични организационни умения;
- Проактивност, инициативност и гъвкаво мислене;
- Мотивация и оранизираност.

Какво предлагаме:

- Работа сред млад и динамичен екип;
- Възможности за личностно и професионално развитие;
- Безплатен достъп до всичките курсове на СофтУни;
- Гъвкаво работно време;
- Работа във вдъхновяваща, интересна и иновативна среда.

Всички подадени кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Дата:

14.02.2020

Организация:

Софтуерен университет ЕООД

Повече информация за Софтуерен университет ЕООД може да получите ТУК